Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Bomar Spedice - Historie

Vážení obchodní přátelé,

vítejte na stránkách společnosti BOMAR SPEDICE s.r.o. Zajišťujeme pro vás nákladní silniční dopravu a spedici s téměř dvacetiletou historií.

V roce 1993 byla zahájena činnost mezinárodního zasílatelství pod názvem Martina Čobanovová – BOMAR SPEDICE s nabídkou služeb zajištění mezinárodní dopravy, nákladní silniční dopravy do/z Ruska a všech bývalých států Sovětského svazu.

V roce 1997 jsme rozšířili naši činnost o přepravy celokamionových nákladů na Balkán. Začali jsme provozovat také obousměrnou sběrnou linku nákladní silniční dopravy do Rumunska, Bulharska a Turecka.

V roce 2001 došlo ke změně právní formy a vznikla společnost BOMAR SPEDICE s.r.o. a rozšířili jsme působení o nákladní silniční dopravu do/z Polska.

V roce 2003 jsme doplnili náš kolektiv a rozšířili působnost spedice a nákladní silniční dopravy na celou EU a transporty mezi EU a Asií. Zajistíme vám přitom personálně i technicky přepravu všech typů zboží.

Jsme spolehlivá česká firmy bez zahraničního kapitálu stavějící na odbornosti, zkušenostech a spolehlivosti. Vždy přitom klademe maximální důraz na vaše potřeby a přání.

Kontaktujte nás a my se staneme aktivními pomocníky při naplňování vašich obchodních aktivit a úspěchu.

Martina Čobanovová a Ing. Manol Čobanov 
jednatelé společnosti

Zaujaly Vás naše služby? Poptejte je ještě dnes!

My se Vám ozveme a dohodneme bližší podmínky spolupráce...

Vytvořit objednávku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail.