Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeprava nadměrných a nadrozměrných nákladů 

Přeprava velkých nákladů, které nesplňují maximální limity pro hmotnost a rozměry, vyžaduje vyřízení celé řady povolení regionálních nebo státních orgánů. Pravidla nadměrné dopravy se v jednotlivých evropských státech liší, stejně jako postupy k získání povolení.

Nabízíme vám přepravu nadměrných a nestandardních nákladů, včetně přípravy trasy, vyřízení potřebných povolení a naložení a vyložení nákladu. K našim službám patří také obstarání doprovodných vozidel a načasování vzhledem k maximální povolené rychlosti. Obraťte se na nás a my všechno zařídíme za vás. Objednejte si přepravu nadměrného nákladu pomocí kontaktního formuláře, nebo nám zavolejte.

Pokud však potřebujete přepravit náklad, který není dostatečně velký pro celý kamion, využijte možnosti přikládky. Tato sběrná služba vám ušetří čas i peníze, protože zaplatíte jen poměrnou část přepravní služby.

S nadměrnými náklady jezdíme do těchto zemí: země EU, Bělorusko, Rusko, Ukrajina, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, Turecko, Srbsko, Makedonie, Gruzie, Arménie, Ázerbájdžán.

Potřebujete informace o technických parametrech nadměrného nákladu?
Stáhněte si vyhlášku:
Predpisy_nadmerny_nakladPředpisy nadměrný náklad(49,5KB)

Přeprava nadměrných a nadrozměrných nákladů

 

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám podrobnosti o rozměrech a charakteru vašeho nadměrného nákladu a my vám vypracujeme konkrétní nabídku. Napište nám a my rádi zodpovíme vaše dotazy.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail.

Zaujaly Vás naše služby? Poptejte je ještě dnes!

My se Vám ozveme a dohodneme bližší podmínky spolupráce...

Vytvořit objednávku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail.