Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeprava rekvizit a materiálu pro hudební produkce a uměleckou show 

Muzikál Popelka na ledě - Ukrajina 2014/2015 - www.PopelkaNaLede.cz

Muzikál na ledě bývá často mylně zaměňován za lední revue, ale s touto ledovou show nemá, kromě ledové plochy, mnoho společného. Rozdíl je značný. Zatímco v ledních revue předvádějí krasobruslaři pouze svá taneční a akrobatická čísla v různých podobách, muzikál na ledě je syntézou rozhlasové pohádky, činohry, hudby, zpěvu, krasobruslení a má svůj nosný příběh, dramaturgii, scénu a především děj.

A právě proto bezesporu patří do kategorie nejnáročnějších projektů v oblasti showbusinessu. Počtem účinkujících, technického a doprovodného personálu, náročností stavby scény, světelného a zvukového parku, obrovského prostoru, na kterém se děj odehrává, se plně vyrovná show obdobného charakteru, např. megakoncertům slavných světových zpěváků a hudebních skupin.

Bomar Spedice s.r.o. byla pro tuto zakázku vybrána z důvodu pro četné zkušeností s podobnými typy přeprav. Kromě přepravy kostýmů, divadelních kulis, scény a dekorací, vyžadovala zásilka i speciální transport pro (v show účinkující) holuby. Za normálních okolnosti, by ukrajinská celní služba dala holuby na 10 dnů do karantény.....

Naši speditéři si poradili se vším a muzikál slavil obrovský úspěch.

Přeprava rekvizity a materiálu pro filmové produkce

Nabízíme služby filmové a dokumentární produkce, televizních a rozhlasových projektů včetně souvisejících činností. Náš servis je flexibilní a s cílem je zajištění rychlou a spolehlivou přepravu rekvizity a materiálu pro filmové produkce . Zajišťujeme komplexní dopravní servis pro tvorbu libovolných filmů, development scénářů a filmovou distribuci, včetně stěhování, skladování a pojištění. Poskytujeme dopravní servis a služby pro zahraniční produkce. 

 

Přeprava rekvizit a materiálu pro hudební produkce a uměleckou show

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail.

Zaujaly Vás naše služby? Poptejte je ještě dnes!

My se Vám ozveme a dohodneme bližší podmínky spolupráce...

Vytvořit objednávku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail.