Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Vaše jméno a příjmení
Vaše emailová adresa *
Vaše telefonní číslo
Text Vaší zprávy *
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Přeprava nadměrných a nadrozměrných nákladů 

Přeprava velkých nákladů, které nesplňují maximální limity pro hmotnost a rozměry, vyžaduje vyřízení celé řady povolení regionálních nebo státních orgánů. Pravidla nadměrné dopravy se v jednotlivých evropských státech liší, stejně jako postupy k získání povolení.

Nabízíme vám přepravu nadměrných a nestandardních nákladů, včetně přípravy trasy, vyřízení potřebných povolení a naložení a vyložení nákladu. K našim službám patří také obstarání doprovodných vozidel a načasování vzhledem k maximální povolené rychlosti. Obraťte se na nás a my všechno zařídíme za vás. Objednejte si přepravu nadměrného nákladu pomocí kontaktního formuláře, nebo nám zavolejte.

Pokud však potřebujete přepravit náklad, který není dostatečně velký pro celý kamion, využijte možnosti přikládky. Tato sběrná služba vám ušetří čas i peníze, protože zaplatíte jen poměrnou část přepravní služby.

S nadměrnými náklady jezdíme do těchto zemí: země EU, Bělorusko, Rusko, Ukrajina, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, Turecko, Srbsko, Makedonie, Gruzie, Arménie, Ázerbájdžán.

Potřebujete informace o technických parametrech nadměrného nákladu?
Stáhněte si vyhlášku: Předpisy nadměrný náklad (.doc, 49.5 KB)

nadměrné náklady

 

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám podrobnosti o rozměrech a charakteru vašeho nadměrného nákladu a my vám vypracujeme konkrétní nabídku. Napište nám a my rádi zodpovíme vaše dotazy.

Vaše jméno a příjmení
Vaše emailová adresa *
Vaše telefonní číslo
Text Vaší zprávy *
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Zaujaly Vás naše služby? Poptejte je ještě dnes!

My se Vám ozveme a dohodneme bližší podmínky spolupráce...

Vytvořit objednávku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...