Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Vaše jméno a příjmení
Vaše emailová adresa *
Vaše telefonní číslo
Text Vaší zprávy *
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Kvalitní přeprava nákladu? Rychle, levně a bezpečně.

23. 6. 2015

Není zásilka jako zásilka. Některé vyžadují zvýšenou opatrnost, jiné speciální kamion, kvůli dalším je třeba obstarat zvláštní povolení. Svěřte svůj náklad nám a my ho v pořádku a včas doručíme na místo určení. Jezdíme po celé Evropě, ale také do Ruska, Turecka či pobaltských zemí.

Nadměrná a expresní přeprava nákladu

Nadměrná přeprava nákladu vyžaduje v řadě Evropských zemí vyřízení zvláštních povolení, ale například také obstarání vhodného dopravního prostředku a doprovodného vozu. Díky našim kontaktům na zahraniční přepravní společnosti si poradíme s jakoukoli nadměrnou přepravou nákladu. Veškeré náležitosti vyřídíme za vás.

Připraveni jsme i na expresní přepravu zásilek a to od Anglie až po Rusko. Na váš požadavek v poptávkovém formuláři jsme schopni převzít vaše zboží v České republice už za dvě hodiny od objednávky, nejpozději za 24 hodin. Expresní přepravu nákladu zajišťujeme také pro kusové zásilky posílané sběrnou službou.

Hledáte kvalitního kamionového dopravce? Potřebujete vypravit nadměrný náklad nebo odeslat své zboží expresní přepravou? Obraťte se na nás!

Zaujaly Vás naše služby? Poptejte je ještě dnes!

My se Vám ozveme a dohodneme bližší podmínky spolupráce...

Vytvořit objednávku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...